Kdo nosí kabelky Rosa Mitnik


Na jejich kabelkách oceňuji praktický rozměr, jednoduchou údržbu a nepřehlédnutelný design. Není to jen doplněk k mému outfitu, ale i jeho ozdoba. Mám pár kousků už několik let a pořád mě nepřestávají bavit.

Marie K., architektka

 

U RM kabelek si cením  jejich lehkosti a precizního provedení. Navíc má kosmetická taštička vydržela i mé mnohdy ne zcela šetrné zacházení bez jediné újmy – a to už ji mám poměrně dlouho!

Kateřina S., veterinářka

 

Rosa ví, co chci, ještě dřív než já. S kabelkou od Rosy se nesu vzpřímeněji. 

Klára P., právnička

 

U RM kabelek doufám, že kousek té jedinečnosti padne i na mou hlavu. Nejsem žádný módní guru a musím přiznat, že mi lichotí, když úplně cizí člověk – třeba prodavačka u nás v obchodě nebo učitelka ve školce – řekne: „Paní, jeee, vy máte krásnou kabelku.“

Martina M., socioložka

 

Rosiny kabelky se ke mně hodí – jsou správně barevné, zvenku jiné než zevnitř. Navíc Rosa ze mě udělala „divadelní dámu“: ve foyer vyndám psaníčko z batohu a je to!

Lucie H., učitelka na gymnáziu

 

U Rosy mě baví její osobitý přístup a rady – proto jejich kabelek vlastním už několik!

Hana R., personalistka

 

Mitnik kabelky nosím, protože jsou skvělé! Originální. Praktické. A v pohodě unesou proviant i pro mé tři děti – na malý výlet nebo do parku, to i já pak můžu být za kočku.

Jana L., tlumočnice

 

Kabelky od Rosy jsou JINÉ. Lahodí oku. Lahodí oku i po dvou letech. Hodí se k džínům. Hodí se mi k šatům. A vejde se do nich šanon!

Poznámka pod čarou: Mám kabelky dvě, každou úplně jinou. A už se těším na třetí – bude taky … jiná.

Radka F., advokátka

 

S kabelkou od Rosy se i návštěva u gynekologa nebo schůzka s ajťákem stává procházkou růžovým sadem. Je neotřelá, nadčasová, poutavá, působivá, praktická, šmrncovní a už to vůbec nemluvím o tom precizním zpracování.

Lucie Z., výtvarnice

 

Moja kabelka ma chytila za srdce práve svojou farbou koženky, z ktorej je ušitá – holubia šedá – a preklápacím strihom. Pre mňa je to veľmi zaujímavý prvok. Moja kúpa mala aj pridanú hodnotu, a to je podpora handmade tvorcu.

Saša R., učitelka na výtvarné škole